אודות משרדינו

 

עו"ד עדיני אלון

 

יליד ישראל, 1965. רישיון בישראל 1996. חבר לשכת עורכי הדין בישראל. נוטריון.

 

תארים אקדמיים: אוניברסיטת חיפה,  מדעי המדינה, 1992‏ ( B.A).‏  אוניברסיטת בר-אילן,  משפטים, 1996‏ ( LL.B).

 

תפקידים:  חבר הנהלת מכבי ת"א‏. עו"ד ותיק בתחום האזרחי-מסחרי בכלל ובתחום המקרקעין בפרט. בעל ניסיון עשיר בעבודה בפני בתי משפט במגוון נושאים בתחום המשפט האזרחי-מסחרי, בייצוג לקוחות מול מינהל מקרקעי ישראל, משרדי מס שבח מקרקעין, ועדות התכנון השונות (ועדות מחוזיות ומקומיות), הן כמייצגן של רשויות מקומיות ורשויות המדינה והן בפניהן‏. מתמחה בטיפול בעסקאות מקרקעין מורכבות על כל סוגיהן, לרבות חוזי מכר, עסקאות קומבינציה, טיפול בנחלות חקלאיות ומשקי עזר, שינוי ייעוד, מתן ליווי בייזום ופיתוח מקרקעין עד להשלמת העסקאות.

 

 

אודות המשרד

 

המשרד הינו משרד משפחתי ותיק בתחום האזרחי/מסחרי וממוקם ב"בית תנועת המושבים" במרכז תל אביב.

 

מכהנים בו מספר עורכי דין בעלי ניסיון רב של עשרות שנים, המנהלים מגעים עם המערכת השלטונית על כל גווניה. מזה שנים עוסק המשרד במגוון פרוייקטים, לרבות טיפול בייזום מקרקעין וליווי משפטי של עסקאות בקנה מידה גדול.

 

המשרד מייצג מגוון רחב של לקוחות בתחומי פעילות כלכלית-מסחרית שונים ומגוונים, הן בתחום הייעוץ המשפטי והן בתחום הייצוג בבתי המשפט השונים. עם לקוחות המשרד נמנים גופים מהמגזרים הציבוריים והעסקיים, גופים ומוסדות ציבוריים שונים, רשויות מקומיות, מושבים, בעלי זכויות וקרקעות מינהל, תאגידים ורשתות חינוך וכן לקוחות פרטיים, כולל בעלי קרקעות פרטיות. 

וכן גופים מרכזיים בישראל במיוחד בתחום המקרקעין כגון: הימנותה בע"מ וחברת קרן קיימת.

אלון עדיני משמש כתובע עירוני של עיריית ביתר עלית ויועץ משפטי של מועצה מקומית כפר ברא.

כ

 

עו,ד אלון עדיני